ZESPÓŁ

lek.stom.

Izabela Pietruczuk

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam 2000 roku. Od 2001 roku nieprzerwanie dokształcam się rozwijając swoją pasję, którą jest ortodoncja. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu leczenia wad ortodontycznych, obejmujące szereg aspektów dotyczących leczenia ortodontycznego, takich jak leczenie wad zębowych i szkieletowych różnego typu, leczenie ortodontyczno-chirurgiczne wad gnatycznych, leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, sprowadzanie zębów zatrzymanych, leczenie czynnościowe w okresie wzrostu i wiele innych.

Poza pracą kliniczną, od 2010 roku jestem członkiem zespołu organizującego cykle szkoleń z ortodoncji dla ortodontów i dentystów ogólnych Dr Larry Brown Orthodontic Seminars of California.

W wyniku uczęszczania na wiele ciekawych kursów ortodontycznych i bycia w czołówce edukacji ortodontycznej jako wykładowca i konsultant, rozwijałam swoje umiejętności jako lekarz ortodonta nieustannie doskonaląc wyniki swojej pracy.

W Pure Dental Clinic zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, realizując moją filozofię leczenia, którą jest uzyskanie optymalnego zgryzu z zachowaniem prawidłowej pozycji kłykci w stawie skroniowo-żychwowym oraz pięknego, harmonizującego z estetyką twarzy uśmiechu.

usługi wykonywane
przez naszego eksperta

Ortodoncja