790 800 451

ZESPÓŁ

lek.stom.

Izabela Pietruczuk

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam 2000 roku. Od 2001 roku nieprzerwanie dokształcam się rozwijając swoją pasję, którą jest ortodoncja. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu leczenia wad ortodontycznych, obejmujące szereg aspektów dotyczących leczenia ortodontycznego, takich jak leczenie wad zębowych i szkieletowych różnego typu, leczenie ortodontyczno-chirurgiczne wad gnatycznych, leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, sprowadzanie zębów zatrzymanych, leczenie czynnościowe w okresie wzrostu i wiele innych.

Poza pracą kliniczną, od 2010 roku jestem członkiem zespołu organizującego cykle szkoleń z ortodoncji dla ortodontów i dentystów ogólnych Dr Larry Brown Orthodontic Seminars of California.

W wyniku uczęszczania na wiele ciekawych kursów ortodontycznych i bycia w czołówce edukacji ortodontycznej jako wykładowca i konsultant, rozwijałam swoje umiejętności jako lekarz ortodonta nieustannie doskonaląc wyniki swojej pracy.

W Pure Dental Clinic zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, realizując moją filozofię leczenia, którą jest uzyskanie optymalnego zgryzu z zachowaniem prawidłowej pozycji kłykci w stawie skroniowo-żychwowym oraz pięknego, harmonizującego z estetyką twarzy uśmiechu.

usługi wykonywane
przez naszego eksperta

Ortodoncja